Uzak Mesafe İlişki ve Detayları

Bir süreliğine sevgilinizden ayrı kalmak zorundasınız. Ayrı şehirler, uzak mesafeler derken ilişkiniz zedelenmesin. İşte size uzak mesafe ilişkilerini canlı tutabilecek bazı püf noktalar.

Öncelikle bu ilişki ile risk aldığınızı unutmayın. Birbirinizi yıpratmamak için çaba sarf edin. Gelecek günlerde beraber olacağınız günleri düşünün. Bu tür ilişkilerde en önemli konulardan birisi kavga etmek. Bu kavganın nedenine niçinine ve zamanına dikkat edin.

Tartışmalarınız gün geçtikçe sıklaşıyorsa bu gidişi değiştirmek için bit çözüm bulun. İlişkinizde her konuda açık olun ve ilişkinizi detaylıca düşünün. Açık olmak gibi konular zor olabilir ancak bunu yapabilirsiniz. İlişkinizde sır saklamayın ve bu konuda sevgilinizden de aynı şeyi talep edin. Uzak mesafe ilişkilerde birbirinize karşı dürüst olmaya dikkat edin. Birbirinize gün içinde neler yaptığınızı anlatın veya neler yapacağınızı haber verin. Neler yapmak istediğinizi paylaşın ve küçük sürprizler hazırlayın. Teknoloji çağında birbiriniz ile iletişimde kalmak artık çok kolay ama ona el yazınız ile hazırladığınız kartlar yollayın ya da küçük hediyeler ile mutlu edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir