Uzak Durulması Gereken Erkek Tipleri

Kadınların yaşamları boyunca hayal ettiği en büyük an beyaz gelinliği giydiği ve evlendiği andır fakat maalesef evlilik,düğün gibi sorumlulukların altından kalkamayacak ve asla güvenilmeyecek erkek tipleri mevcuttur. Bu yazımızda bu erkeklerin ne tür erkekler olduğunu ele alacaz.

Çocuk ruhlu olanlar. Çocuk ruhlu erkeklerle olan ilişkilerde evliliğiniz başında oldukça mutlu olabilir ve güzel vakit geçirebilirsiniz. Ancak bu tip erkekler genelde sorumsuz olurlar ve aile bütçesi, çocuk büyütme gibi konularda genel olarak bilgisiz olurlar.

Çapkın olanlar. Çapkın bir erkekle birliktelik oldukça zordur. Evliliğiniz boyunca eşinizin her hareketinden şüphe edersiniz ve bu da tartışmaları beraberinde getirerek,huzursuzluğa neden olacaktır.

Şiddet eğilimli olanlar. Şiddet deyince aklınıza sadece fiziksel şiddet gelmesin. Psikolojik şiddet de mevcuttur. Sürekli bağıran,yüksek sesle konuşan bir erkek sizin için doğru tercih olmayacaktır.

Kıskanç erkekler. Seven kıskanır diye klişe bir söz vardır ve birçok kadın erkeğin kendisini kıskanmasından hoşlanır fakat ilerleyen süreçte bu kıskançlıklar çekilmez bir hale gelecek ve beraberinde birçok soruna neden olacaktır. Bu sebeple kıskanç bir erkekle evlenmeyi düşünüyorsanız  iyi düşünmenizi tavsiye ederiz. Kıskanç bir erkekle evli olmak oldukça zordur.

Annesiz yapamayanlar. Annesinin sözünden çıkmayan ve anne kuzusu bir erkekle birlikte olmak sizin için oldukça zor olacaktır. Evlilikte yaşanan sıkıntıların büyük çoğunluğunun Gelin-Kaynana kavgası yüzünden olduğunu unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir