Tek Seferde 60 Orgazm

Hayatında hiç orgazmın tadına varamayan okurlarımız bunu yazımızı okuduklarında çok şaşıracaklar. Belki de çok kıskanacaklar. Ancak öyle kadınlar var ki bir gecede tam altmış kez orgazm olduklarını iddaa ediyorlar.

Bir gecede altmış kez orgazm olduğunu iddaa eden kadınlardan ilki Danika. Danika 27 yaşında iki çocuk annesi bir kadın. Danika doğum yaptıktan sonra süper orgazmik olduğunu dile getiriyor. İnternet üzerindeki bazı öğretici videolar sayesinde orgazmla stresi azaltmayı başarmış.

Bir diğeri ise 24 yaşındaki Nathalie. Nathalie Channel 4 kanalında yayınlanan Süper Orgazm belgeselinde de yer almıştır. Dindar bir biseksüel olduğunu dile getiren Nathalie, bu orgazm olayının tanrı vergisi bir yetenek olduğuna inanmış. Bu yayınlanan belgesel bir sekste sayısız kez orgazm olmayı başaran kadınları incelemektedir.

Aynı belgeselde yer alan 59 yaşındaki bir kadın da yirmi dokuz veya otuz kez orgazm olurken, boşanmasının ardından bu orgazm sayısının altmışı bulduğunu iddaa etti. Aşık olmanın seksi çok daha etkili yaptığını söyleyen Francesca, hayatın seks oyuncaklarına hiç ihtiyacı olmadığını belirtiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir