Seven Erkek Nasıl Anlaşılır

İlişkiler, kadınlar ile erkeklerin karşılıklı olarak birbirlerine ilgi duyması ile başlar. Bu ilgi duyma zamanla tutkuya ve sevgiye dönüşür ve bir aşk doğar. Şartlar uygunsa birliktelik uzun süreli olabilir ve güzel bir yaşam sürülebilir. Fakat çoğu zaman kadınlar, erkeklerin sadece belirli sebepler ile onlarla ilgilendiklerini düşünmektedirler ve bu tür durumlara temkinli yaklaşmaktadırlar. Peki bir erkeğin gerçekten sevip sevmediği nasıl anlaşılır?

Bakışları ve Gülümsemesi

Eğer erkeğiniz sizi gerçekten seviyorsa ve siz de ona karşı boş değilseniz, onun duygularını gözlerine bakarak çok kolay bir şekilde anlamanız gerekmektedir. Bakışları ve gülümsemesi size karşı ne düşündüğünü açığa vuracaktır.

Utangaç Davranışlar

Yanınızda sizden utanıyorsa veya bazı durumlarda yüzü kızarıyorsa bu sizin üzerinizde olumsuz etki bırakmamak istemesinden kaynaklanmaktadır. Bunun nedeni size karşı hissettiği duygulardır. Hissettiklerinin gereği olarak yüzü kızarmaktadır ve kendini mahçup hissetmektedir.

Kıskançlık

Bu konu başlı başına irdelenmesi gereken bir konudur ancak basit bir şekilde değinelim. Seven erkek kıskanır. Ancak bu ne aşırıya kaçar ne de yok sayılacak kadar azdır. Tam kararında kıskanır. Yersiz kıskançlıklar yaparak sizi bunaltmaz ya da hiç umurunda değilmiş havalarına girmez. Her şeyi gerektiği gibi yapar.

Konsantre

Sizinle birlikteyken etrafına ilgi göstermez. Siz onun yanındayken başka işlerle ilgilenemez ve konsantre olamaz. Çünkü o anda sizden başka hiçbir şey düşünmüyordur. Bu anda gönlünüzü çelebilmek için her türlü şeyi yapacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir