Mükemmel Erkek Var Mıdır?

Mükemmel erkeğin anlatılmasında kullanılan sıfatlar kadınlar için asla yeterli olmasa da genel bir tanımlamada erkeğin centilmen, eğitimli ve sportif olması tüm kadınların ortak tercihleri.

Match.com isimli bir sitenin yaptığı araştırmaya göre mükemmel erkek kriterleri yaş aralıklarına göre değişiklik gösteriyor. Bu araştırmaya göre 18-24 yaş aralığındaki kadınlar fiziksel görünüşe bağlı olarak tanımlama yapıyor. Ayrıca ilgi alanlarının uyuşması da önde gelen bir kriter.

25-34 yaş aralığındaki kadınların tanımlarında ise kariyer sahibi erkekler ön plana çıkıyor. İhtiras ve şehvete de önem veren bu yaş aralığındaki kadınlar özellikle seksüel başarıya önem veriyorlar.

35-40 yaş aralığındaki kadınlar kendinden küçük erkeklerle birlikte olmayı terih ediyor. Bu kadınlar erkeklerde başarı, deneyim ve denge aradıklarını söylüyorlar.

45 ve üzeri kadınlar, zeki ve ortak değerlerine sahip olan erkekler tanımlanıyor. Kadınların öz güveninin yüksek olduğu bu yaşlarda kadınlar, daha seçici oluyorlar. Özellikle yüksek gelirli erkekler ve sexuel olarak başarılı erkekler bu kadınlar için öne çıkmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir