Kondom Kullanarak Orgazm Sürenizi Uzatmak

Çiftler, kondom kullandıkları zaman hislerini azalttığını, mekanik ve yapay bir özelliği olduğundan cinsel arzuyu yok ettiğini düşünmektedir. Bu durumda da kondom kullanımını istememektedirler. Kondom, ince olsa da, doğrudan o temasın sıcaklığını sağlamaz. Fakat bu durumda bölgesel uyarılma bakımından ayrım yapılmamaktadır.

Cinsel Heyecanınızı Kondom ile Sağlamanız Mümkün!

Genel olarak erkekler, özellikle de ülkemizde bulunanlar, kondom kullanıldığında daha az zevk aldıklarını söylemektedirler. Cinsel uyarılma durumu; beynin aktarımıyla alakalıdır. Bu yanılgıdan kurtulmak içinde tırtılı, meyveli, renkli ya da geciktirici olan kremli kondomlar ile cinselliklerini daha iyi ve uzun bir süreli hale getirebilirler.

Hem cinsel hastalıklardan hem de istenmeyen gebeliği korumak için fantezilerinizi renklendirebilmek, tercihinize göre de modern kondomları deneyebilirsiniz. Geciktirici kondom, penis ucunu uyuşturur ve bu şekilde uyarılma süresini uzatan krem olduğundan, boşalma sürenizde uzatılmaktadır. Erken boşalma sorunu olan erkekler bir hayli iyi gelmektedir. Doyumsuzluğunuzu bu şekilde giderebilirsiniz. Karşınızdakinin daha çok zevk almasını isterseniz, sürtünme oranını arttırabilen tırtıllı, noktalı veya halkalı kondomları da kullanabilirsiniz. Cinsel hayatınızı renklendirebilmek, fantezilerinize ayrı bir hava katabilmek adına meyve aromalı ya da renkli kondomları tercih etmeniz mümkündür.

Partneriniz Kondom Kullanmak İstemiyor ise Yapılacaklar!

Partneriniz ne yaptıysanız kondom kullanmayı istemiyorsa eğer, fanteziyi seviyorsa kondom takma işlemini ekleyebilirsiniz. İlk başlarda kadına zevk veren tırtıllı ve şekilli kullanırsanız, partnerinizin kondomunu seks oyuncağı olarak gösterebilir, bu şekilde daha fazla zevk almasını sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir