Kızların ilk Buluşmada Sorabileceği Sorular

Erkeklerin ilk buluşmada sessizliği bozmak için sorabileceği soruları Erkeğin İlk Buluşmada Sorabileceği Sorular yazısında işlemiştik. Ancak hep erkeğin bir şeyler yapmasını beklemek haksızlık olur. Kızlar da sessizlik durumlarında karşı tarafa cesaret vermek adına bir şeyler söylemeli ve sohbetin devamlılığını sağlamalıdır. Peki kızlar nelerden bahsedebilir?

İzlemiş Olduğu Filmler

Daha önceden izlemiş olduğu filmleri sorabilirsiniz. Hangi filmi en çok sevdiğiniz ve hangisinden en çok etkilendiğini bilmek size onun hakkında bir çok bilgi verebilir. Karakter analizi yapmak film ve dizi konusu oldukça sağlam bir konudur. Ayrıca izlemiş olduğu film ve dizi sayısı size vaktini nasıl geçirdiği hakkında da bilgi verebilir.

Hedefini ve Amaçlarını Sorun

Yaşantısındaki en büyük hedefini ve amaçlarını sorun. Kariyer planları hakkında bilgiler edinin. Böylelikle sizinle ne kadar ciddi olduğunu anlayabilirsiniz. Uzun süreli bir ilişki istiyorsanız bu konuda muhakkak bir şeyler konuşmanız gerekmektedir.

Hafta Sonlarını ve Tatilleri Nasıl Geçirdiğini Öğrenin

Bir ilişkide boş vakitleri ve tatilleri değerlendirme konusu bir hayli önemlidir. İşten arta kalan zamanlarında size vakit ayırmasını istiyorsanız onun ilgi alanına girmeniz gerekmektedir. Böylelikle beraber aktiviteler yapabilirsiniz.

En Sevdiği Hayvan

Sessizlik olduğu sırada bu sessizliği bölmek için güzel bir sorudur. En sevdiği hayvanın ne olduğunu öğrenebilirsiniz. İçinde hayvan sevgisi bulunan insanlar iyi insanlardır. Bunun yanı sıra en sevdiği renk de sorulabilecek sorular arasında yer almaktadır.

Nefret Ettiği Şeylerden Konu Açın

Canını sıkan ve yaşanmasından nefret ettiği durumları öğrenin. Böylelikle ona karşı davranışlarınızda nelere dikkat etmeniz gerekir öğrenebilirsiniz. İlk buluşmadan sinir olacağı şeyler yapmaktan kaçınmak için bu sorunun mutlaka sorulması gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir