Kızların İlk Buluşmada Dikkat Etmesi Gerekenler

İlk başlığımızda Erkeklerin İlk Buluşmada Dikkat Etmesi Gerekenler ‘den bahsetmiştik. Şimdi sıra kadınlarımıza geldi. İki cins için de oldukça önemli olan bu durum hakkında olabildiğince pratik şekilde konudan bahsederek ilk buluşmada başarıya ulaşmanızı amaçlıyoruz. Şimdi gelelim üstünde durulması gereken konulara…

Güler Yüzlü Olun

Erkekler enerjiden ve heyecandan hoşlanır. Eğer güler yüzlü, sevimli ve heyecanlı bir ruh halinde olursanız karşı tarafı rahat bir şekilde etkilersiniz. Soğuk bir duruş sergilemeniz karşınızdaki kişinin de sizden soğumasına neden olacak ve böylece buluşma başlamadan bitecek.

Geçmiş Konulara Girmeyin

İki tarafın da birbirini tanıması için geçmişi bilmesi önemli olsa da, eğer karşınızdaki kişiye sıkıntı yaratmayacağını düşünüyorsanız kendi geçmişinizi, kesinlikle bahsetmeyin. Çünkü onun da bahsetmesi gerekecek ve belki de bu, onu istemiyor. Ayrıca konular açıldığında genelde mod düşer ve biraz daha duygular kötüye gider. Bu da iki taraf için de kötü sonuçlar doğurabilir.

Eliniz Cüzdana Gitsin

Eğer para konusunda hassassanız ve kesinlikle ödeme taraftarıysanız fakat erkeğiniz bu konuda ısrarcıysa ikinci plana geçin. O planı da aşağıda özetleyelim bir örnekle:

Tamam bunu sen veriyorsun ama bir sonraki buluşmamızda ben ödeyeceğim bilgin olsun

Bu demek oluyor ki, ben seninle başka bir buluşma daha yapmak istiyorum. Ayrıca ödeme işini de sorunsuz hale getirmiş oluyorsunuz. Böylece bir taşta iki kuş vurmuş durumdasınız.

Sizi Evine Bırakmak İstiyorsa İzin Verin

Erkeklerin kendini mutlu etmesi için, içgüdülerine göre hareket etmesi gerekir. Bunun da en basit yolu, yapmaları gerektiğini düşündükleri şeyleri yapmakla olur. Eğer sizi evinize kadar bırakmak istiyorsa ve siz bu konuda ona güveniyorsanız kesinlikle izin verin. Hem onu mutlu etmiş olursunuz hem de yanında olmasını istediğiniz kişiyle minik de olsa bir yolculuğa çıkmış olursunuz.

  1. Güler yüzümle şu ana kadar okulun yakışıklılarından tavlamadığım olmadı. Ayrıca konuşma da çok önemli

  2. Geçmiş konular konusunda kesinlikle katılıyorum. Cezasını zamanında çektim, bundan sonra elimden geleni yapıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir