Kadınların En Çok Söylediği Yalanlar

Kadınlar ile Erkekler arasında her zaman belli başlı yalanların olduğunu bilmeyen yoktur. Bu yüzden bugün sizler için kadınların en çok söylediği yalanlar hakkında merak ettiğiniz yalanları açıklayalım.

En çok tercih ettiği yalanlar

Kadınların her zaman söylediği yalanların başında gelen “Başım Agrıyor. “ yalanıdır. Özellikle erkeklerin bile zaman zaman alay konusu ettiği bu yalanı söylemek bir erkek için inandırıcı gelmeyebilir.

Zaman konusunda da kadınların zaman kavramına pek fazla inanmayın. Özellikle bir yere gideceksiniz veya bir noktada buluşma  hazırlayacaksanız geç kalan bir kadını aradığınız zaman size mutlaka “ 5-10 dakika içinde oradayım “ lafı en büyük yalanların başında gelmektedir. Genellikle bu sürenin yarım saat olduğunu belirtmek istiyoruz.

Attığınız mesajı ve aradığınız aramalara cevap vermedi ise burada size mutlaka “ Sesi kısık kalmış veya mutfaktaydım. “ yalanı gelecektir. Buda size pek fazla önem vermediği zamanlarda söylenen yalanların başında gelmektedir. Bu yüzden bu yalanlara karşı maruz kaldığınız zaman % 90 ihtimal ile inanmış gibi yapın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir