Kadınları Uzaklaştıran Nedenler

Bir önceki yazımız olan Erkekleri Uzaklaştıran Nedenler ile erkeklerin kadınlardan uzaklaşmasına neden olan bazı durumlardan bahsetmiştik. İlişkinin ilk zamanlarında dikkat edilmesi gereken bu konulara benzer bazı durumlar erkekler için de geçerlidir. Beyler tarafından yapılacak bir kaç hareket kadınların onlardan soğumasına yol açacaktır ve ilişkinin sonlanmasına kadar gidebilir. Peki erkekler nelere dikkat etmelidir?

Asla Bencil Olmayın

İlişkiye en çok zarar veren şeylerden birisi de bencillik yapmaktır. Birlikteliğin bitmesine sebep olan bütün olayların temelinde bencillik yatmaktadır. Oysa bir insan ile hayatı paylaşmak bencilliğin tam tersidir. Öne çıkmaya çalışmayın ve sürekli kendi sorunlarınızdan bahsetmeyin. Onun yaşantısına ortak olmak istediğini belli edin.

Güven Konusu

Aşkın tepe noktalarına ulaşmak istiyorsanız güven en önemli bir konudur. Onun size güvenmesini sağlayın. Kesinlikle yalan söylemeyin. Partnerinizin nerede kiminle neler yaptığını elbette merak edeceksiniz. Fakat bunu sürekli irdelemek bir yerden sonra onda bıkkınlık yapacaktır ve ona güvenmediğinizi düşünecektir. Biraz güvenmenizde fayda var.

Güzel Sözler Söyleyin

Kadınlar kendilerine iltifat edilmesinden memnun olurlar.  Bu yüzden fırsat buldukça onlara iltifat etmelisiniz. Ama bu konuyu da abartmamalısınız. Yeri geldiğinde söylenmesi gereken şeyleri söylemeniz yeterli olacaktır. Sırf iltifat ediyor olabilmek için boş laflardan kaçının çünkü bu onun sıkılmasına neden olur ve sizin samimiyetsiz olduğunuzu gösterir.

Arkadaşları ile Zaman Geçirmesine İzin Verin

Onun sizin dışınızda da bir hayatı olduğunu unutmayın. Arkadaşları ile vakit geçirmek isteyecektir. Ona bu konuda engel olmaya çalışmayın. Erkeklerin kendi aralarında yapacağı muhabbetler olduğu gibi kızların da kız kıza sohbet etmesi gereken durumlar vardır. Arkadaşları ile vakit geçirmesi konusunda ona zaman tanıyın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir