Kadınlar İlk Buluşmada Ne Giymeli?

İlk buluşmalar her iki taraf içinde çok önemlidir. Karşı tarafta yaratılacak ilk izlenim çok önemlidir. Çünkü karşınızdaki sizi ilk izlenimiyle değerlendirecektir. Sizi tanımadığı için ilk değerlendireceği dış görünüş olacaktır ve bu da ona karakteriniz hakkında ufak ipuçları verecektir. Erkeklerin iç güzellik önemli demelerine aldırmayın, bütün erkekler ilk önce güzelliğe bakar.

Hangi Kıyafetler Bizi Daha Çekici Gösterecektir ?

İlk buluşmada etek veya elbise hoş duracaktır. Erkekler kadınsı görüntüden daha çok etkilenecektir. Yırtık bir kot veya sıra dışı bir top yerine sade, kibar bir etek seçmelisiniz. Etek seçerseniz eğer üstünü güzel bir bluz ile tamamlamalısınız. Eğer buluşma gece olacaksa tercihinizi elbiseden yana kullanmalısınız ve abartıdan kaçınmalısınız. Aynı durum makyaj için de geçerlidir. Gözlerinizi ve dudaklarınızı ortaya çıkaracak ufak bir makyaj, karşınızdakini etkilemek için yeterli olacaktır.

Fazla kilolardan şikayet edip hemen siyah tonlarına kaçmayın sakın. Bu ciddi bir yemek olmayacak. Ten renginiz ile uyumlu bir renk seçeblirsiniz. Turkuaz ve mercan renkleri erkekler tarafından sevilen beğenilen renklerdir. Teninize uyuyorsa bu renkleri de deneyebilirsiniz.

Ayakkabı olarak da eteğinizi ya da elbisenizi tamamlayacak kibar bir topuklu ayakkabı ve düz rahat bir ayakkabı seçmelisiniz. Topuklu ayakkabıları kadınlarda görmeyi erkekler çok sever. Çünkü kadınsı yönü ortaya çıkarırlar. Ancak topuklar çok yüksek olmamalı. Karşınızdaki erkek bunu abartılı bulabilir.

 

  1. ilk buluşmada giyim ve konuşma tarzı çok önemli bunlardan birisi eksik olursa ilk buluşmanın devamı gelmez taraflardan birisi için hüzünle sonuçlanır o yüzden giyim ve nerde ne konuşulması gerektiğine dikkat etmek gerek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir