Hayatınızı Değiştirecek 7 Etken

Her şeyi bir sözle değiştirebilirsiniz. Tüm düşüncelerinizin, fikirlerinizin içerisinde sevgi bulunmaktadır. Nefretin karşısında her zaman duran sevgi, gerçekteyse nefretin doğmasını sağlar. Bu düşünce sistemi ise yin ve yang olarak bilinmektedir. Tüm etkenlerin içerisinde, bir olayda diğerini etkileyen şekilleri görürüz.

Başlangıç varsa Sonda vardır.

Bu düşünce aslında bizlere hayatın özetini göstermektedir. Hayatta başlamış olduğun ne varsa sona erecektir. Bir acı çekiyorsanız, bunun sona ereceğini unutmayın. Daha sonrasında da zaten sona erecek. Onun içinde yaşamın bu kralını, aklınızdan çıkarmamanız gerekmektedir. Hayatın kanunu unutmayın. Doğarız, olgunlaşırız ve ölürüz.

Her son Bir Başlangıca Dönüşmektedir.

Hiçbir var olan şeyi tamamen yok edemezsiniz. Fiziki ve enerjik olarak geri dönüşmektedir. Ağacı kestiğiniz zaman birden fazla şeye dönüşmektedir. Mobilyaya, keresteye gibi fiziki bir şekle dönüşmektedir.

Yaşanmış olan Her şeyin Yaşanması Gerektiği için Yaşadığını unutmayın.

Hayatınızda kendinizi ve başkalarını suçlamayı bırakmalısınız. Şöyle yapabilseydim, bunu yapsaydım demeyi unutun. Her şey yaşanacaktı ve yaşandı. Siz gelen her neyse sınavınızın bir parçasıdır. Bunu kabul ettiğiniz zaman gerçeği de görmüş olursunuz. Bunlar gerçekten de sizlerin kişiliğini oluşturan etkenler olmaktadır.

Değişim Her Anınızda Bulunmaktadır.

Şuanda bile değişim için attığınız bir adım bulunmaktadır. Bu yazıyı okuyorsanız, değişmek içinde bir adım attığınızı görebilirsiniz. Ruhsal kurtuluşun yolu açık bir şekildedir. Değişmeniz asla huzurlu bir yola sokmaz sizi. Zorlu ve acı bir yolculuğa çıkarsınız. Fakat sonunda güzel bir yere varacağınızı, huzura kavuşacağınızı bilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir