Göğüsler Hakkında Bilinmeyenler

Bütün kadınlara hitap eden bu yazıda kadınların göğüsleri hakkında bilmedikleri bazı şaşırtıcı bilgileri sizlerin için anlatacağım. Mesela bazı kadınlar sadece göğüs uçlarından orgazm olur.

Dorian Solot ve Marshall Miller tarafından yapılan bir araştırmaya göre kadınların yüzde birinin ilişki esnasında değil de sadece meme uçlarından orgazm oldukları fark edilmiş.

Her göğüsün Ağırlığı Farklıdır

Bir çok insan kadınların göğüslerinin ağır olmayacağını düşünür. Ancak bu düşünce yanlış. Bazı kadınların gögüslerinin ağırlığı üç tuğlanın ağırlığına eşit olabilir. Tabi bu ağırlığın içine sutyen ağırlığı da eklenebilir.

Yapılan bazı araştırmalara göre maddiyat açısından zor durumda olan erkekler büyük göğüslü kadınları daha ilgi çekici bulmaktadır. Araştırmalara göre bu yağ kütlesi, erkeklerde kadının daha iyi bir ekonomik seviyeye sahip olduğu hissini uyandırmaktadır. İnsanların yüzde üçünde üçüncü bir meme ucu olabiliyor. Bu duruma polythelia ado verilmektedir.

Sigaranın zararları herkes tarafından bilinmektedir. Zararlarından bir tanesi de memelerde sarkamaya neden olmasıdır. Göğüse esneklik ve dirilik veren Elastin maddesi sigara kullanımıyla vücuttan atılır. Bu da sarkmalara sebep olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir