Eski Sevgiliye Neden Mesaj Atılır?

Eski sevgilinizi unutma konusunda sıkıntı çekiyorsanız gün gelecek elbet sizde mesaj atma gereksinimi duyacaksınız. İçten gelen bir duygu olduğu için çoğu kişi bu durum karşısında kendisine hakim olamaz ve eski sevgilisine bir anda mesaj atarak aslında bir nevi kendisini suçlu hissedebilir.

Neden mesaj atmalıyım?

Eskiden yaşadığınız mutlu günlerin bir anda gözünüzün önüne gelmesi önüne geçemeyeceğiniz bir durum ile sizi baş başa bırakabilir. Bu yüzden eski sevgilinize mesaj atmadan önce dikkat etmeniz bazı konuların olduğunu belirtmek istiyoruz.

Eğer gerçekten eski sevgilinize mesaj atacaksınız bu konuda duygularınıza hakim olmanız son derece önemlidir. Çünkü aradan geçen onca zamandan sonra sevgilinizin hayatında ne gibi gelişmeler oldu bu konu hakkında bilginiz yoksa size vereceği ters bir cevap bir anda sinirlerinize hakim olamama duygusu yaratabilir ve istenmeyen durumların ortaya çıkmasına zemin hazırlayabilir.  Bu yüzden eski sevgilinize mesaj atmadan önce iyice düşünerek onu sinirlendirecek bir mesaj değilde hoşuna gidecek bir mesaj atmanız en azından durumun kurtarılması açısından önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir