Erkeklerin Zevk Noktaları Neresidir?

Erkekler cinsel dürtülerine daha yoğun bir şekilde alırlar. Bundan dolayı da kadınlara oran ile daha kolay bir şekilde tahrik olurlar, sekse de daha kısa zamanda hazırlanırlar. Erkekler yalnızca penis ve testislerden tahrik olmazlar. Erkeklerin bedeninde keşfedilmeyi bekleyen birden fazla zevk noktası bulunmaktadır.

Ense

Erkekler ense kısmı da oldukça zevk veren noktalardandır. Enseye yumuşak temas ettiğiniz zaman, erkeğin ne kadar hoşnut olduğunu anlayabilirsiniz. Erkeğinizle öpüşürken enseye doğru yumuşak hareketler ile masaj yapmanız ya da parmak uçlarınızı gezdirmeniz tahrik olmasını sağlayacaktır. Eğer ön sevişme esnasında erkeğini mutlu etmek isterseniz, omuz masajından sonra, ensesine yumuşakça, sert geçişli öpücükler kondurmanız güzel olacaktır.

Avuç İçleri

Avuç içleri de erkeklerdeki zevk noktalarından biridir. Erkeklerin avuç içleri, elleri dış kısımlarına göre daha hassas olmaktadır. Bu kısma diliniz ve parmak uçlarınızla yaptığınız dokunuşlar erkeğin zevk almasını sağlamaktadır.

Alt Dudak Kenarı

Kadınların da zevk noktaların olan dudak kenarı, erkekler içinde geçerlidir. Fakat erkeklerde alt dudakta ayrı bir erojen bölgesi olmaktadır. Seks esnasında alt dudağın kenarına konduracağınız minik öpücükler erkeğin başını döndürecektir. Alt dudakları öpüp, erkeğinizi tahrik edip, ısırarak veya hafif dişleyip zevki daha fazla çoğaltabilirsiniz.

Anüs

Anüs denildiği zaman erkekler tarafından da kadınlar tarafından da çok ilgi çekici bir şekilde olmasa da, erkekler de her daim zevk almaya yöneliktir. Parmaklarla ya da dille uyarılmasıyla beraber yoğun bir oranda orgazm yaşanmaktadır. Anüsün uyarılmasıyla mükemmel seksin kapılarını aralamaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir