Erkeklerin İlgisi Nasıl Canlı Tutulur

İlişkilerde heyecanı kaybetmemek ve ilk günkü gibi hevesli olmak, beraber geçirilen zamanın daha anlamlı ve daha haz verici olmasını sağlar. İlk başlardaki heyecanın aynısını yaşamak pek mümkün olmayabilir ancak partnerlerin ilgisini canlı tutmak için bir şeyler yapmak gerekir. Erkekler, konsantresi çabuk dağılan, düşünceleri hızlı değişen bir yapıya sahip olduğu için kadınların onların ilgilerini canlı tutabilmeleri için yapmaları gereken şeyler vardır.

Monotonluktan Uzaklaşmayı Deneyin

Kadınlar genelde rutin şeyleri düzenli olarak yapmaktan zevk alırlar. Alışkanlıkları onlar için hayatın bir gerekliliği olur. Ancak erkekler sürekli aynı şeyleri yapmaktan pek hoşnut olmazlar. Size yeni fikirlerle geliyorlarsa onları sakın reddetmeyin ve farklı şeyler yapmayı deneyin.

Hayatınız İlişkinizden İbaret Olmasın

Erkeklerin kendi aralarında yapmak istedikleri şeyler vardır. Bütün vaktinizi partneriniz ile geçirmek isterseniz onu kaybedebilirsiniz. Bırakın arkadaşları ile maça gitsin ya da bilgisayar oyunu oynasın. Size de kendi çevrenize ve arkadaşlarınıza vakit ayırmış olursunuz. Sosyal yaşamınıza önem verin. İlişkiniz elbette önemlidir fakat arkadaşlıklarınızı da bir ilişki uğruna feda etmemelisiniz, ikisini aynı anda yürütmelisiniz.

Biraz Zaman Tanımalısınız

Erkeğinizin size olan ilgisinin azaldığını düşünüyorsanız belki de çözüm ona biraz zaman vermektir. İlginiz ve isteğiniz ile onu biraz sıkmış olabilirsiniz. Biraz müsaade edin ve kendini dinlemesini sağlayın. Eğer onun ilgisini neden kaybettiğini anlamak için ısrarlarınıza devam ederseniz sonuçları daha da kötü olabilir. Ona biraz zaman tanıyın ve bu süre zarfında kaybetmekten korkmayın. Bu onu size biraz daha bağlayacaktır. Unutmayın, kaçan kovalanır diye bir atasözümüz de var.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir