Erkeklerin Hoşlanmadığı Sorular Neler?

Erkeklerin zaman içerisinde gıcık kaptığı bazı sorular ilişkide sık sık karşılaşılan durumların başında gelmektedir. Özellikle kadınların erkekleri bunaltan bazı sorular bulunduğundan dolayı erkeklere soracağınız sorular hakkında şu soruları kesinlikle sormayın.

Erkeklere sorulmaması gereken sorular

Öncelikle güven konusunda sıkıntı çeken kadınların en çok sorduğu soruların başında “Yanında kim var? , Kimle gideceksin ? ” gibi soruların erkek arkadaşınıza güvenmediğinizi gösterdiğinden dolayı erkekler bu durum karşısında gerçekten sinir olmaktadır.

Diğer erkekleri kızdıran bir soruda takım tutma konusunda. Özellikle burada aşırı fanatik bir sevgiliniz varsa ona kesinlikle tuttuğu takım ile kendinizi kıyaslama yaptırmayın. Burada erkeklerin zaten takımlarına olan sevgileri başka bir boyutta size olan sevgisi başka bir boyutta olduğunu için böyle bir soru sormak gerçekten mantıksız olacaktır ve erkek arkadaşınızın sinirlenmesi için yeterli bir sebep olacaktır.

Halı saha , Erkek arkadaşları ile gezme gibi konularda da erkekler sık boğaz edilmek istemez. Bu konuda erkeğinize güveniyorsanız zaten bu tarz bir soru sormak yerine vaktinin nasıl geçtiğini sormanız onun mutlu olmasını sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir