Erkekleri Uzaklaştıran Nedenler

Kadın – erkek ilişkilerinde hatalar genellikle erkek tarafında aranmaktadır. Ancak sorun her zaman o tarafta bulunmaz. Kadınlarında yaptığı bazı hatalardan ötürü ilişkide işler yolunda gitmeye bilir. Yapılan bazı hatalar beylerin ne kadar çok severlerse sevsinler yine de onların uzaklaşmasına neden oluyorlar. İşte dikkat edilmesi gereken durumlar.

Çok Fazla Rahat Olmayın

Yeni bir birlikteliğe başladığınızda ilk zamanlarında onun yanında çok fazla rahat davranmayın. Midenizdeki bir rahatsızlıktan bahsetmek, regl gününüzün yaklaştığını söylemek veya ağda konusunda onun görüşünü almaya çalışmanız ilk zamanlarda sizden sıkılmasına yol açacaktır.

Çok Fazla İçmeyin

İlişkinin ilk zamanlarında erkeğin yanında çok fazla alkol içmeyin ve kendinizi kaybetmeyin çünkü erkeklerin büyük bir kısmı alkolü fazla kaçırmış bir bayan ile ilgilenmekten haz almazlar.

Gereksiz Yere Şikayet Etmek

İlişkilerin uzun süreli olmamasının ve hemen patlamasının en büyük sorunu memnuniyetsizliktir. Eğer çok fazla şikayet eden ve hiçbir şeyden memnun olmayan biriyseniz biraz daha hassas davranmanız gerekiyor. Uzun süreli bir ilişki ve gelecek planınız varsa mız mızlanma konusu bir kenara bırakmanız gerekiyor.

Diyet Konusuna Dikkat Edin

Diyet konusu erkeklerin canını sıkan bir konu. Düzenli olarak sağlıklı beslenen bir insan olabilirsiniz ve bu sizin hoşunuza gidiyordur. Ama sizin yanınızdayken hafif yiyecekler yemek erkeğinizin hoşuna gitmeyebilir. Diyetinizi bozacak olsa da arada bir kaçamak yapmak ve onu yemek konusunda sıkmamak gerekir.

Değiştirmeyi Denemek

Asla sevgilinizi değiştirmeye çalışmayın. Onu farklı bir kalıba sokmak için uğraşmak yerine olduğu gibi kabul etmek hem zamanı daha iyi değerlendirmenizi sağlar hem de harcayacağınız emekten kurtarır sizi. Onu öyle kabul edin ve ilişkinizi böyle şekillendirin.

Bir yorum Sizinkini ekleyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir