Erkeklere Göre İtici Olan Kadınlar

Erkeklerin bir kadında ilk önem verdiği noktanın dış görüntü olduğunu biliyoruz. Bu yüzden dış görünüş bakımından bakımsız olan kadınlar erkekler tarafından itici gelen kişiler arasında her zaman 1. sırada gelmektedir. Bu yüzden kadın olarak kendinize bütçenize göre bakmak erkeklerin size nefretle bakmasına değil alıcı gözle bakmasını sağlayabilir.

Hangi tip kadınlar daha itici?

Erkeklerin kadında önem verdiği noktaların başında gelen bir diğer nokta da kadınların ayakkabıları olmaktadır. Ayakkabıları bakımsız olan kadınlar erkeklere göre itici tipler arasında ilk sırada gelmektedir. Ayrıca topuklu ayakkabı giyme konusunda sıkıntı çeken kadınlarda erkeklere göre itici gelen kadınlar arasında gelmektedir.

Ayrıca itici gelen kadınlar arasında son zamanlarda şeffaf sutyen ipi takan kadınlarında bulunduğunu belirtmek istiyorum. Kadınlar için modern olduğunu düşünülen bu iplerin aslında çokta modern olmadığını erkeklere itici geldiğini açıklamak istiyorum.

Ayrıca bazı erkeklere göre itici gelen kadınlar arasında da yürürken sigara için tipler ve sakız çiğneyen kadınların olduğunu düşündüğümüz zaman kadınların bu konuya dikkat etmeleri gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir