Erkek Arkadaşıma Aşık Değilim Ne Yapmalıyım?

Bu konuda aslında evliliği nasıl baktığınız son derece önemlidir. Aşık olmadığınız erkek arkadaşınız ile hayattan beklentiniz, evlilikten beklentiniz neler bunları düşündükten sonra karar vermeniz en doğru yaklaşım türü olacaktır.

Eğer siz Aşk kadını olduğunu düşünüyorsanız ve bu konuda aşk olmadan evlilik olmaz mantığına hakim biriyseniz bu evliliğe adım atmanız sizin açınızdan doğru bir karar olmayacaktır.

Aşık olmak için ne yapabilirim?

Ama erkek arkadaşınızı sırf bu yüzden kaybetmek istemiyorsanız da yapmanız gereken ona aşık olmayı beklemek ya da sevdiğiniz huylarını  biraz daha ön plana çıkartarak aşık olmaya çalışmak son derece önemli bir yaklaşım olacaktır. Ama aşık olmanın öyle beklenilen bir durum olmaması biraz aniden gelişmesine neden olabilir. Bir gün beklenmedik bir şekilde erkek arkadaşınıza aşık olabilir veya ondan tamamen soğuyabilirsiniz. İşte bu yüzden bu konuda vereceğiniz kararın son derece önemli olduğunun üstünü bir kez daha çizmek istiyoruz. Uzun süre beklemek yerine kendinizi ona bırakmak vereceğiniz kararda oldukça önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir