Erkeğin İlk Buluşmada Sorabileceği Sorular

İlk buluşma her iki taraf içinde oldukça önemlidir. Çünkü ilişkinin geleceği büyük oranda bu buluşmada belirlenir. Bu yüzden her iki tarafta hareketlerine ve sözlerine azami şekilde dikkat etmeye çalışır. İlk seferde sorulması gereken sorular olduğu gibi kesinlikle sorulmaması gereken sorular da mevcuttur. Karşı tarafta olumsuz düşünce oluşturabilecek her türlü cümleden kaçınmamız gerekir.
Çift buluşma sırasında konuşacak konu bulamazlar ve çoğu zaman sessizlik olur. İşte bu durumlarda sırf konuşmuş olmak için boş sözlerden kaçınmalısınız. Sorabileceğiniz ve sohbetin devam etmesini sağlayabileceğiniz bazı örnek sorular söyleyeceğiz.

Hayatını En Çok Etkileyen Kişileri Sorun

İnsanların hayatlarını etkileyen ve idol olarak gördükleri birileri vardır. Konuşmak için iyi bir konudur. Böylelikle karşı tarafı etkileyen şeyler hakkında da bilgi edinmiş olursunuz. Onu etkilemek istediğiniz zaman ne yapmanız gerektiği konusunda kafanızda fikirler oluşur.

En Çok Güldüren Konular

Zevk aldığı konuları sormanın farklı bir yoludur. En çok nelere güldüğünü sorun. Böylelikle muhabbet sırasında sıkılmaması için onu güldürecek bir şeyler bulmakta sıkıntı yaşamazsınız.

Gitmek İstediği Yerler

Bulunmayı en çok istediği ya da gitmek için fırsat kolladığı yerlerden sohbet açınız. Bu ikinci buluşmanın sözünü almak için bir fırsattır. Vereceği cevaplara göre bir sonraki seferi garantilemeniz muhtemeldir. Bu kısımda biraz da doğaçlama yapın ve gitmek istediği yerlere götüreceğinizin sinyalini vererek aklını çelin.

Yakın Arkadaşlarını Sorun

En yakın dostları hakkında sorular sorabilirsiniz. Söylediği ismin en yakın arkadaşı olmasındaki sebeplerin neler olduğunu öğrenin. Böylelikle ona yaklaşmak için bu özellikleri kullanabilirsiniz. Samimiyeti ilerletmek için oldukça güzel bir konudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir