Erkeğin İlk Buluşmada Dikkat Etmesi Gerekenler

İnsanlar için “ilkler” her zaman oldukça önemlidir. Birisi hakkında görüşünüzü değiştirebilecek, ona bağlanmanızı sağlayacak veya onu kendinize bağlayabilecek durumlar genelde ilk buluşmada yaşanır. Bu yüzden erkek tarafı karşı cinsi ile yapacağı buluşmaya büyük bir özen gösterir ve günler önceden planlar yapar. Peki bu konuda dikkat edilmesi gerekenler nelerdir ?

Buluşmaya Geç Kalmayın?

İnsanlar bekletilmeyi sevmez, hele kadınlarımız bu konudan nefret eder. Erkeklerin bu konuya büyük bir önem göstermesi gerekir. İsterse 2 saat önceden gelsin ama yine de karşı cinsinden önce orada olması gerek. Hatta ne yiyeceğine, ne içeceğine, ne konuşacağına, nasıl hareket etmesi gerektiğine vs. o sırada bakabilir.

Kendinizi Dikkatli Övün

Kendinizi övmeniz ve bunu karşı tarafa kanıtlamanız sizin için büyük bir avantaj olur. Fakat bunu yaparken aslında normal şeyler yapıyormuşsunuz gibi, herkes yapabilirmiş gibi anlatmalısınız. Tüm okları kendi üstünüze çekmeniz demek heme kız tarafının beklentisini büyütür, hem de en ufak bir sorunda büyük belalar ortaya açar. Örnek vererek açıklarsak:

Ben de 4-5 senedir web sitesi yapıyorum… Yok ya o kadar zor bir iş değil bir iki hafta oturup ilgilensen sen de benim kadar olursun. 🙂

Okları Ona Çevirin

Karşınızdaki kişiyi köşeye sıkıştırmadan sakin hareketler ile okları onun üstüne çekin. Sorular sorun, onun konuşmasına izin verin ve o sırada gözleriniz onun gözlerinin içine baksın. Bu oldukça etkileyici ve çekici bir harekettir. Sadece bu şekilde kız tavlayan herhalde sayısız erkek vardır.

Esprileriniz Yerinde Olsun

Espri yapayım derken b*kunu çıkartmaktan uzun durun. Sakin bir şekilde, sanki ciddiymişsiniz gibi şakalarınızı yapın ki karşı taraf sizi daha kuul görsün. Her şeye gülmeyin, sadece tebessüm ile yaklaşın.

  1. Abi hesap ödeme olayında ne yapacağız bir taktik versene, kız konusunu okudum onun erkek versiyonunu yapsam işe yarar mı ?

  2. Abi espri olayında kendime çok güveniyorum da olmuyor yani bende mi bir sorun var yoksa karşı tarafta mı 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir