Dünya Genelinde Cinsel Yasaklar

Sevgilinizle veya eşinizle yurt dışına seyahat etme gibi bir düşünceniz veya planınız varsa birazdan okuyacaklarınızı öğrenmek güvenliğiniz açısından sizlere fayda sağlayacaktır. İşte sizler için ülkelerin tuhaf ama gerçek cinsel yasakları:

Arabistan’da kadın doğumcuların bayanları muayene etmesine izin veriliyor. Ancak genital bölgesine direk olarak bakması yasak. Görevlerini yerine getirerek, hastasını muayene etmesine yardımcı olmak adına doktorların yanında ayna bulunuyor. Aynadaki görüntü ile kadın hastalarını muayene ediyorlar.

Macaristan’da ise odanın ışıkları açıkken cinsel birliktelik yaşamak yasaktır. Bu yasağın neden konduğu hakkında henüz bir açıklama gelmemiştir.

İngiltere’de satış sektörünü canlandırmak adına en ilginç yöntemler test ediliyor. Akvaryum balığı satan kadınların üstsüz çalışmaları yasal olarak kabul ediliyor. Bu durumun tek şartı ise kadının tropikal bir balık satıyor olmasıdır.

Dubai’de kadın ve erkek topluma açık bir alanda yanak yanağa dahi öpüşseler 10 gün hapse mahkum edilirler. Ayrıca kişilerden birisi alkol almışsa ceza bir yıla kadar uzar.

Uruguaylı erkekler ise eşlerini zina yaparken yakalarlarsa onları öldürme haklarına sahiptirler. Öldürmek ağır gelirse eşlerinin zina yaptıkları erkekleri, hadım etmeleri de yasal hale gelmiş durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir