Doğru Kişiyle Mi Berabersiniz

İnsanlar birbirleri ile bir ilişkiye başlarlar ve bunu belirli bir seviyeye getirirler. Birlikteliklerinde uzun bir yol kat etselerde çiftlerin kafasında her zaman acaba doğru kişi ile mi birlikte olduğu düşüncesi yer alır. Gerçekten doğru insan olup olmadığını bir anda anlayamazsınız, bunun için o kişi ile bir süre vakit geçirmelisiniz. Böylelikle onu daha iyi tanıyacaksınız. Peki o kişinin hangi özellikleri sizin bu düşüncenizi etkileyecek?

Doğallık

Sevdiğiniz insanın yanında doğal davranabiliyor olmanız gerekir. Yani onun yanında yapmacık hareketler sergilemek yerine tamamen içinizden gelen şeyleri yapmalısınız. Eğer onun yanında onun istediği gibi biri olmaya çalışıyorsanız doğru kişi ile beraber olmadığınız aşikardır. Partnerinizin yanında kendiniz gibi hissetmeli ve onun sizi böyle sevmesini sağlamalısınız.

Kontrol

Partnerler birbirlerine karşı üstünlük kurmak isterler. Bu kontrol duygusundan kaynaklanır. Bir seviyeye kadar bu konuda herhangi bir sakınca görülmez ancak belirli bir noktadan sonra birlikte olduğunuz insanın her şeyinize karışması hoşunuza gitmeyebilir. Eğer doğru insansa size nasıl davranması gerektiğinin de bilincinde olacaktır.

Gelecek Planı

Sizin doğru kişi olduğunu düşündüğünüz kişi ile gelecek planları yapmak oldukça zevk verecektir. Ancak beraberliğinizi sürdürdüğünüz kişi geleceğe dair bir şeyler vaat etmiyorsa onunla çok da ilerileri düşünmemeniz gerekir.

Aileniz ve Çevreniz

Yakın ilişkiler içerisine girmiş olduğunuz bu kişi aileniz ve çevreniz ile uyumluluk sorunu yaşıyorsa bu size oldukça ağır gelecektir. Çünkü çoğu zaman iki arada bir derede kalmak zorunda olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir