Bir Erkeği Kendinize Aşık Etmenin 3 Yolu

Bir önceki yazımızda Bir Kızı Kendinize Aşık Etmenin 3 yolundan bahsetmiştik. Şimdi geldi sıra kızlarımıza. Sevdiğiniz bir erkek var fakat çok fazla muhabbetiniz yok, sohbet etseniz de bu arkadaşlıktan ileri gitmiyorsa aşağıdaki üç önemli maddeye kulak verin. Şu ana kadar yapılan analizler ve yorumlar çerçevesinde %80’nin üzerinde başarı sağlayan bu 3 önemli madde ile hayatınız değişebilir.

  • Alttan alan bir yapınız olduğunu gösterin.

Erkekler oyun oynamayı, spor yapmayı veya izlemeyi çok sever. Bunun dışında başka erkekler ile dışarı çıkıp takılmayı ve saçma muhabbetler yapmayı alışkanlık haline getirmişlerdir. Böyle bir durumda siz onun taleplerini veya yaptıklarını alttan alıp, mantıklı olduğunu dile getirdiğinizde “aradığım kadını buldum” moduna dahi girebilirler. Bunun ötesinde onun oynadığı oyunu çok fazla oynamasanız bile az çok bilgi sahibi iseniz, maç izlerken canınız sıkılmadan yanında durabilir hatta siz de tezahurata katılabiliyorsanız 1-0 önde başladınız bile mücadeleye.

  • Onun isteklerine kulak verin.

Erkekler, dominant bir karaktere sahiptir genellikle. Başka bir erkeğin yanında söz geçirmekten hoşlanırlar. Böyle durumlar için, eğer topluca bir etkinlik, sohbet yapıyorsanız; sevdiğiniz kişinin suyuna gidin. O bir şey söylediğinde, bir şey istediğinde yapmaktan çekinmeyin. Böylece size olan bağlılığını arttırabilirsiniz.

  • Başkalarının yanında onu övün.

Kendinden gurur duyulmasını isteyen erkekler, bu konuda bayanlardan çok fazla talepte bulunur. En basit konularda bile çok fazla abartmadan sevdiğinizi övmeye çalışın. Böylece birinin takdirini kazandım diyecek ve sizi yakınında tutmak isteyecektir. Bu da zamanla size olan sevgisinin oluşacağını hatta artacağını gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir