Bir Kızı Kendinize Aşık Etmenin 3 Önemli Yolu

2 parça şeklinde anlatacağımız Sevdiğinize Kendinizi Aşık Etmenin 3 Önemli Yolu konulu serimizin ilk parçasını yani bir kızı kendinize aşık etme kurgusunu 3 önemli şekilde aktaracağız. Aşağıda maddeler halinde yazacağımız durumları detaylı şekilde analiz edip, kendinize uyarlayacak şekilde yapmanız dahilinde şansınız %80 artacaktır.

  • Fedakarlık Yapın ama Yüzüne Vurmayın!

Karşı cinsiniz fedakarlık konusunda oldukça ilgilidir. Çok fazla abartmadığınız takdirde yapacağınız her fedakarlık sizin için bir puan niteliği taşımaktadır. Fakat aşırıya kaçtığınız zaman, kendinize bağladığınızda da aynı fedakarlıkları bekleyecek ve bulamadığında sizden soğuyacaktır. Bu yüzden kademeli ve yavaş yavaş ilerleyin.

  • Kendinize Önem Verin Ama Ona Da Önem Verin

Kendine önem vermeyen bir kişi karşı taraf için her zaman 1-0 geride olacaktır. Bu yüzden ilk olarak kendinize; giyim kuşamınıza, konuşmalarınıza dikkat edin. Bunu yaptıktan sonra bu sefer karşı tarafa önem vermeye çalışın. Ona verdiğiniz değeri, duygusal bazda hissettirmeden ona gösterin. Bunu yaptığınız takdirde sevdiğiniz kızı kendinize aşık etme yolunda büyük bir yol almışsınız demektir.

  • Onunla İlgilendiğinizi Hissettirin

Muhabbet ederken, sohbet ederken kesinlikle sevdiğiniz kişinin lafını bölmeyin, onun anlattığı şeylere dikkatinizi verin. Daha da önemlisi kendi konuşmalarınızda, kendi anlatacağınız şeylerde onu da konuşmaya dahil edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir